Perla kladského pomezí

Vážení návštěvníci,

vítejte na oficiálních webových stránkách zámku Nové Město nad MetujíVěříme, že pro vás budou přínosným a zajímavým zdrojem informací. A doufáme, že si jako potencionální cíl svého výletu vyberete právě novoměstský zámek, který je naším rodovým sídlem od roku 1908.

Hezký den vám přeje a na viděnou se s vámi těší

rodina Bartoň – Dobenín

Navštvite také náš nový projekt KOUZELNÝ ZÁMEK.

Informace o aktuálním dění naleznete ZDE.

Živoucí příběh rodu Bartoňů

Pojďte a seznamte se s poutavým příběhem pracovité průmyslnické rodiny Bartoňů z Dobenína, kterým se může inspirovat každý návštěvník.

Unikátní secesní kuchyně

Zažila vzestup i pád… Vařilo se v ní menu pro prezidenta Masaryka a později byla téměř zničena… A nyní dostala novou šanci! Přijďte objevit její kouzlo a užít si její atmosféru… Je součástí interaktivního prohlídkového okruhu Od půdy po sklep… 

Architektura Dušana Jurkoviče

Když se řekne zámek v Novém Městě nad Metují, musí se zmínit i jméno architekta Dušana Jurkoviče. Na žádném jiném českém zámku jeho dílo neuvidíte... Zámek v Novém Městě nad Metují tak nabízí mnohem víc, než ostatní.

Jedinečná zámecká zahrada

Svěží zeleň, voňavé květiny, členité terasy, kamenní trpaslíci a hlavně klid pro váš odpočinek a relaxaci… Důvody, proč navštívit unikátní areál zámecké zahrady, jejíž dřevěný most byl zařazen mezi top 7 mostů v ČR

Zámecký BAR

Zámecké sklepy

Umístěny jsou v těsné blízkosti novoměstského zámku v zajímavých prostorách bývalých zámeckých pivovarských sklepů. Perfektní místo pro Vaši společenskou akci v ojedinělém prostředí!

Klíč od zámku

V hotelu si můžete pronajmout pokoj nebo dva. V Novém Městě nad Metují však získáte klíče přímo od zámku. Staňte se tedy skutečnými zámeckými pány! 

 

Podepsáním smlouvy o dílo na realizaci veřejné zakázky s názvem "Revitalizace prostoru valu a lipové aleje v areálu zámku v Novém Městě nad Metují" dne 25. ledna 2018, byl zahájen projekt č. CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_073/0005189 spolufinancovaný Evropskou unií nesoucí název "Revitalizace prostoru valu a lipové aleje v areálu zámku v Novém Městě nad Metují".

Podrobnější informace naleznete zde.
Plán projektu
 

  

Prohlášení o zpracování osobních údajů fyzických osob podle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) číslo 2016/679 

Kontakt

Rezervace prohlídek (pokladna)
Zámek Nové Mesto nad Metují
Tel: +420 491 470 523
E-mail: pokladna@zameknm.cz

Kulturní akce, svatební obřady
Anna Knapová
E-mail: kultura@zameknm.cz

Správce zámku
Ondřej Daněk, DiS
E-mail: zamek@zameknm.cz

Kde nás najdete

Mapa