Perla kladského pomezí

UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci,

v sobotu 25.6.2016 od 12:00 hodin bude vzhledem k akci "U nás na zámku" uzavřený vstup na zámecké nádvoří a do zámeckých zahrad.
Současně bude také od této hodiny zcela uzavřena výstava obrazů Ivy Hüttnerové ve Švédské síni a samostatný vstup na věž Máselnici.
Po 12:00 hodině bude vstup do prostoru nádvoří a zámecké zahrady umožněn pouze v rámci "U nás na zámku", a to za samostatné vstupné na tuto akci.
Vstup na oba prohlídkové okruhy zámku a na výstavu hraček bude možný, a to v rámci běžné otevírací doby zámku, tedy od 9.00 do 16.00 hod.

                                                                                                       Děkujeme za pochopení, Správa zámku


Vážení návštěvníci,

vítejte na oficiálních webových stránkách zámku Nové Město nad MetujíVěříme, že pro vás budou přínosným a zajímavým zdrojem informací. A doufáme, že si jako potencionální cíl svého výletu vyberete právě novoměstský zámek, který je naším rodovým sídlem od roku 1908.

Hezký den vám přeje a na viděnou se s vámi těší

rodina Bartoň – Dobenín

INFORMACE O ZÁMECKÝCH AKTUALITÁCH NALEZNETE ZDE.

Živoucí příběh rodu Bartoňů

Pojďte a seznamte se s poutavým příběhem pracovité průmyslnické rodiny Bartoňů z Dobenína, kterým se může inspirovat každý návštěvník.

Unikátní secesní kuchyně

Zažila vzestup i pád… Vařilo se v ní menu pro prezidenta Masaryka a později byla téměř zničena… A nyní dostala novou šanci! Přijďte objevit její kouzlo a užít si její atmosféru… Je součástí interaktivního prohlídkového okruhu Od půdy po sklep… 

Architektura Dušana Jurkoviče

Když se řekne zámek v Novém Městě nad Metují, musí se zmínit i jméno architekta Dušana Jurkoviče. Na žádném jiném českém zámku jeho dílo neuvidíte... Zámek v Novém Městě nad Metují tak nabízí mnohem víc, než ostatní.

Jedinečná zámecká zahrada

Svěží zeleň, voňavé květiny, členité terasy, kamenní trpaslíci a hlavně klid pro váš odpočinek a relaxaci… Důvody, proč navštívit unikátní areál zámecké zahrady, jejíž dřevěný most byl zařazen mezi top 7 mostů v ČR

Dárkový poukaz

Nabízíme vám několik druhů dárkových poukazů (ubytování na zámku, piknik v zahradě, 2 prohlídkové okruhy). Rádi vám připravíme poukaz na míru. Pište na email: kultura@zameknm.cz.

Klíč od zámku

V hotelu si můžete pronajmout pokoj nebo dva. V Novém Městě nad Metují však získáte klíče přímo od zámku. Staňte se tedy skutečnými zámeckými pány! 

Kontakt

Rezervace prohlídek (pokladna)
Zámek Nové Mesto nad Metují
Tel: +420 491 470 523
E-mail: pokladna@zameknm.cz

Kulturní akce, svatební obrady
Anna Knappová
E-mail: kultura@zameknm.cz

Správce zámku
Ondřej Daněk, DiS
E-mail: zamek@zameknm.cz

Rychlý vzkaz
Jméno:
Email:
Telefon:
Zpráva:
Opište kód: captcha
Kde nás najdete

Mapa